Již si můžete opět zarezervovat termín kosmetického ošetření!

Pracujeme s přírodní francouzskou kosmetikou Absolution, kterou si oblíbila řada známých tváří jako jsou Marion Cottilard, Vanesa Paradis, Keira Knightley či Emma Watson. 

Kosmetické ošetření kosmetikou Absolution probíhá formou relaxačních procedur, u kterých se zcela uvolníte.

Pokud se chcete seznámit s kosmetikou Absolution, můžete se zastavit k nám na Mezírku, kde máme vystavené některé produkty Absolution a vzorečky na vyzkoušení. 

Nabídneme Vám i ošetření zlatou ultrazvukovou špachtlí se světelnou LED stimulací, epilaci šetrným voskem ItalWax, chemický peeling, barvení řas a obočí, lash lifting.

Kosmetický salon se nachazí v těsné blízkosti centra Brna na adrese Mezírka č. 8, bezproblémové parkování u salónu.

Rezervujte se online

nebo

volejte +420 725 350 204
image4.jpeg


Naše služby

Každé ošetření kosmetikou Absolution je přizpůsobeno dle typu pleti. Tyto kosmetické procedury kombinují exkluzivní směsi organických rostlin, divokých květin, minerálů a přírodních vitamínů s technikou proti stárnutí a detoxikaci. 

Základní ošetření pleti s mikromasáží očního okolí 
969 Kč 1,5h

Ošetření zahrnuje důkladné vyčištění pleti, peeling gommage, masáž rukou, dekoltu, obličeje se zaměřením na oční okolí, pleťovou masku, nanesení séra a krému dle typu pleti. Oční oblast je detoxikovaná, s okamžitým výsledkem proti otoku, tmavým kruhům a vráskám. A navíc přináší naprosté uvolnění. Proceduru je možné doplnit o ošetření ultrazvukovou špachtlí, úpravu obočí, barvení a barvení řas, epilaci horního rtu.

Hloubkové ošetření pleti The Soin Signature
1399 Kč 2h

Ošetření zahrnuje důkladné vyčištění pleti konjakovou houbičkou, kterou si odnášíte domů; peeling gommage; masáž rukou, dekoltu, obličeje a hlavy; pleťovou masku + samoohřívacé masku; nanesení séra a krému dle typu pleti. Účinnost přípravků Absolution je maximalizována samoohřívací maskou, která urychluje vstřebávání aktivních látek a vyhlazuje pokožku. Ihned po ošetření jsou účinky viditelné. Proceduru je možné doplnit o ošetření ultrazvukovou špachtlí, úpravu obočí, barvení a barvení řas, epilaci horního rtu. 

Kompletní hloubkové ošetření pleti Le Soin Absolu
1799 Kč 2,5h

Ošetření zahrnuje důkladné vyčištění pleti konjakovou houbičkou, kterou si odnášíte domů; peeling gommage; masáž rukou, dekoltu, obličeje, očního okolí a hlavy; pleťovou masku + samoohřívací masku; nanesení séra a krému dle typu pleti. Účinnost přípravků Absolution je maximalizována samoohřívací maskou, která urychluje vstřebávání aktivních látek a vyhlazuje pokožku. Toto intezivní všestranné ošetření bylo navrženo tak, aby pomohlo vyloučit toxiny, nadbytečnou lymfu v pokoží a posílilo mechanismy omlazení pleti. Proceduru je možné doplnit o ošetření ultrazvukovou špachtlí, úpravu obočí, barvení a barvení řas, epilaci horního rtu. 

Ošetření pleti zlatou ultrazvukovou špachtlí
890 Kč 1h

Ošetření zlatou ultrazvukovou špachtlí RECLAR se světelnou terapií a galvanickou funkcí se zažehlováním séra. Procedura zahrnuje důkladné vyčištění pleti přírodní kosmetikou Absolution. Hloubkouvé čištění pleti ultrazvukovou špachtlí, masáž obličeje, nanesení krému se sérem a zažehlením galvanickou funkcí s Led terapií.

Lash Lifting
790 Kč 1,5h

Efektivní ošetření, které výrazně a dlouhodobě zlepšují vzhled přírodních řas. Řasy jsou krásně podtočené, vyživené, silnější, tmavší a opticky prodloužené po dobu 6 týdnů bez nutnosti jejich umělého prodloužení. Ošetření zahrnuje závěrečnou péči na řasy Lash Booster.

Chemický peeling kosmetikou Mesosystem
990 Kč 1h

Chemický peeling kosmetikou Mesosystem MCCM. Nabízíme revoluční novinku  - kyselinu T35p, kterou je možné aplikovat po celý rok bez ohledu na počasí. Kyselina T35p účinkuje proti všem neduhům pleti - pigmentové skvrny, problematická pleť, vrásky, jizvičky, stárnoucí pleť se ztrátou kolagenu. Před ošetřením je vždy nutná konzultace a posouzení stavu pleti. Ošetření zahrnuje důkladné vyčištění pleti, nanesení chemického peelingu, zklidňující masku MCCM a hydratační krém s UV faktorem 50 MCCM.

Úprava a barvení obočí, barvení řas

Úprava a barvení obočí dle aktuálních trendů. Barvení kvalitními a šetrnými barvami Thuya. 

Epilace samostržným voskem ItalWax
Cena dle rozsahu

                                                                                 

Rezervujte se online

nebo

volejte +420 725 350 204Řekli o nás

Dvě hodiny strávené v Lavlinu a okamžité výsledky. Pleť mám jemnou a vyhlazenou. Děkuji Romance a přípravkům Absolution. ” Jana F.

Nevěřila jsem, že po první návštěvě budu mít tak krásnou pleť. Skvělá relaxace a rozdíl jde opravdu vidět. Děkuji!” Jana H.

První kosmetické ošetření, u kterého jsem se uvolnila a odpočinula. Viditelný rozdíl po nahřívací masce byl úžasný.” Martina T.

Tak to je první kosmetické ošetření, které mě nadchlo. Po nanesení nahřívací masky dostanete masáž rukou a hlavy! ” Iveta Š.

Opravdová kosmetická relaxace, těším se na další návštěvu! ” Helena L.

Krásný salon s profesionální péčí a dokonalou francouzskou kosmetikou Absolution. Perfektní služby i relax. Děkuji a těším se příšte!” Mila M.

Nový účet

Již máte účet?
Místo toho se přihlaste nebo Obnovit heslo