• Nové

Vyrovnávací gel Absolution L'Essence Botanique PURETÉ

950,00 Kč
Nejsme plátci dph.

Vyrovnávací gel pro nedokonalou pleť. Vybrali jsme 12 organických složek, které fungují v synergii, aby se vyrovnala vaše pleť, zjemnila póry a snížila zarudnutí a nedokonalosti.Kombinovaná pleť může být obtížně pochopitelná: často postrádají hydrataci na tvářích, zatímco T-zóna (čelo, nos, brada) nadměrně produkuje maz. Tyto dva problémy lze řešit jedním řešením: udržet vlhkost v kůži a regulovat tvorbu kožního mazu.

L'Essence Botanique PURETÉ, bohatá na konopí, lopuch a myrtu, pomáhá hydratovat, stahovat póry, zvyšovat mikrocirkulaci, snižovat zarudnutí a nedokonalosti a stabilizovat tvorbu mazu.

Množství
Skladem

 

100% zabezpečení údajů

 

Doprava v ČR zdarma při nákupu nad 2.500 Kč

Co je esence?

Essence, které jsou široce používány v korejské péči o pleť, jsou víceúčelové výrobky s hybridní strukturou, něco mezi tonerem a sérem.
Vynikající, vodnato-gelová struktura jim umožňuje vpracovat přímo do pleti všechny její výhody. Zatímco toner oživuje pokožku a odstraňuje veškeré zbývající stopy po líčení, esence se stará o pokožku a činí ji vnímavější k produktům, které následují. Taková předehra před péčí :)

Jak funguje Essence Botanique PURETÉ?

Kombinovaná pleť může být obtížně pochopitelná: často postrádají hydrataci na tvářích, zatímco T-zóna (čelo, nos, brada) nadměrně produkuje maz. Tyto dva problémy lze řešit jedním řešením: udržet vlhkost v kůži a regulovat tvorbu kožního mazu.
L'Essence Botanique PURETÉ, bohatá na konopí, lopuch a myrtu, pomáhá hydratovat, stahovat póry, zvyšovat mikrocirkulaci, snižovat zarudnutí a nedokonalosti a stabilizovat tvorbu mazu.

POUŽITÍ

Dejte si malé množství do dlaně a poté je aplikujte lehkým tlakem po celé tváři. Teplo vašich rukou pomůže esenci absorbovat ještě lépe.
L'Essence Botanique můžete aplikovat ráno, abyste jemně povzbudili pokožku a připravili ji na den, nebo večer po očištění. Zanechává pokožku vnímavější k aplikovaným produktům a pomáhá zesilovat jejich účinky.

100 % natural origin of total

49 % of the total ingredients are from organic farming

Neobsahuje: PEG, PHTHALATE, MINERAL OIL, GMO, SYNTHETIC FRAGRANCE AND COLOURING AGENT.

ccf11f477aeca1822b7c35a47327563d.jpg

Vyhněte se přímému kontaktu s očima. Nevystavuje vysokým teplotám.

8 ks

Konkrétní reference

Mohlo by se vám líbit (16 dalších produktů ve stejné kategorii)

Nový účet

Již máte účet?
Místo toho se přihlaste nebo Obnovit heslo