• Nové

Vyrovnávací gel Absolution L'Essence Botanique ÉCLAT

950,00 Kč
Nejsme plátci dph.

Inspirováno korejskou péčí o pleť. Essence gel pomáhá hydratovat, revitalizovat a vyrovnávat tón pleti. 

Vybrali jsme 17 organických složek, které fungují v součinnosti, aby oživily, zvlhčily a vyrovnávaly tón pleti. To je L'Essence Botanique ÉCLAT, kterou prostě musíte milovat! Essence, které jsou široce používány v korejské péči o pleť, jsou víceúčelové výrobky s hybridní strukturou, něco mezi tonerem a sérem.

Množství
Skladem

 

100% zabezpečení údajů

 

Doprava v ČR zdarma při nákupu nad 2.500 Kč

Co je esence?

Essence, které jsou široce používány v korejské péči o pleť, jsou víceúčelové výrobky s hybridní strukturou, něco mezi tonerem a sérem.
Vynikající, vodnato-gelová struktura jim umožňuje vpracovat přímo do pleti všechny její výhody. Zatímco toner oživuje pokožku a odstraňuje veškeré zbývající stopy po líčení, esence se stará o pokožku a činí ji vnímavější k produktům, které následují. Taková předehra před péčí :)

Jak Essence Botanique ÉCLAT funguje?

Vnitřní a vnější faktory - jako znečištění, stres, hormony, špatné stravovací návyky nebo krátké noci - brání normálnímu fungování pokožky, což vede k matné pleti. Pro oživení vaší přirozené záře je důležité hydratovat, okysličit kůži a podpořit její regeneraci buněk.
L'Essence Botanique ÉCLAT, bohatá na šípek, olej z mrkve a Rhodiolu, pomáhá hydratovat, revitalizovat a vyrovnat tón pleti.

POUŽITÍ

Dejte si malé množství do dlaně a poté je aplikujte lehkým tlakem po celé tváři. Teplo vašich rukou pomůže esenci absorbovat ještě lépe.
L'Essence Botanique můžete aplikovat ráno, abyste jemně povzbudili pokožku a připravili ji na den, nebo večer po očištění. Zanechává pokožku vnímavější k aplikovaným produktům a pomáhá zesilovat jejich účinky.

100 % natural origin of total

48 % of the total ingredients are from organic farming

Neobsahuje: PEG, PHTHALATE, MINERAL OIL, GMO, SYNTHETIC FRAGRANCE AND COLOURING AGENT.

ccf11f477aeca1822b7c35a47327563d.jpg

9 ks

Konkrétní reference

Mohlo by se vám líbit (16 dalších produktů ve stejné kategorii)

Nový účet

Již máte účet?
Místo toho se přihlaste nebo Obnovit heslo