• Nové

Vyrovnávací gel Absolution L'Essence Botanique ÉCLAT

950,00 Kč
Nejsme plátci dph.

Inspirováno korejskou péčí o pleť. Essence gel pomáhá hydratovat, revitalizovat a vyrovnávat tón pleti. 

Vybrali jsme 17 organických složek, které fungují v součinnosti, aby oživily, zvlhčily a vyrovnávaly tón pleti. To je L'Essence Botanique ÉCLAT, kterou prostě musíte milovat! Essence, které jsou široce používány v korejské péči o pleť, jsou víceúčelové výrobky s hybridní strukturou, něco mezi tonerem a sérem.

Množství
Skladem

 

100% zabezpečení údajů

 

Doprava v ČR zdarma při nákupu nad 2.500 Kč

Co je esence?

Essence, které jsou široce používány v korejské péči o pleť, jsou víceúčelové výrobky s hybridní strukturou, něco mezi tonerem a sérem.
Vynikající, vodnato-gelová struktura jim umožňuje vpracovat přímo do pleti všechny její výhody. Zatímco toner oživuje pokožku a odstraňuje veškeré zbývající stopy po líčení, esence se stará o pokožku a činí ji vnímavější k produktům, které následují. Taková předehra před péčí :)

Jak Essence Botanique ÉCLAT funguje?

Vnitřní a vnější faktory - jako znečištění, stres, hormony, špatné stravovací návyky nebo krátké noci - brání normálnímu fungování pokožky, což vede k matné pleti. Pro oživení vaší přirozené záře je důležité hydratovat, okysličit kůži a podpořit její regeneraci buněk.
L'Essence Botanique ÉCLAT, bohatá na šípek, olej z mrkve a Rhodiolu, pomáhá hydratovat, revitalizovat a vyrovnat tón pleti.

POUŽITÍ

Dejte si malé množství do dlaně a poté je aplikujte lehkým tlakem po celé tváři. Teplo vašich rukou pomůže esenci absorbovat ještě lépe.
L'Essence Botanique můžete aplikovat ráno, abyste jemně povzbudili pokožku a připravili ji na den, nebo večer po očištění. Zanechává pokožku vnímavější k aplikovaným produktům a pomáhá zesilovat jejich účinky.

100 % natural origin of total

48 % of the total ingredients are from organic farming

Neobsahuje: PEG, PHTHALATE, MINERAL OIL, GMO, SYNTHETIC FRAGRANCE AND COLOURING AGENT.

ccf11f477aeca1822b7c35a47327563d.jpg

10 ks

Konkrétní reference

Mohlo by se vám líbit (16 dalších produktů ve stejné kategorii)

Nový účet

Již máte účet?
Místo toho se přihlaste nebo Obnovit heslo