• Nové

Pleťový krém proti vráskám La Crème du Temps Absolution

1 550,00 Kč
Nejsme plátci dph.

Krém proti vráskám Absolution La Crème du Temps, vytvořený s vysokou koncentrací účinných látek, je exkluzivní směsí, která působí na zpevnění, vyhlazení a opravu vaší pokožky. Více než 20 certifikovaných organických botanických výtažků se spojuje, aby pomohlo obnovit hustotu pokožky, bojovat proti vráskám a jemným linkám, podpořit obnovu buněk a snížit výskyt pigmentových skvrn.

Množství
Skladem

 

100% zabezpečení údajů

 

Doprava v ČR zdarma při nákupu nad 2.500 Kč

Omlazující pleťový krém Absolution La Creme du Temps, který výrazně liftuje pleť, omlazuje a pomáhá buněčné stimulaci. Extrakt z Wakame: bohatý na esenciální mastné kyseliny, zvyšuje produkci kyseliny hyaluronové a kolagenu a zabraňuje dehydrataci kůže. Extrakt z granátového jablka: známý díky svým antioxidačním vlastnostem, stimuluje obnovu buněk a chrání pokožku před volnými radikály. Extrakt z protěže z Alp: pochází z oblastí s extrémními klimatickými podmínkami, posiluje pokožku a bojuje proti oxidačnímu stresu. Extrakt z Narcissus: tato aktivní látka sjednocuje pleť, je prevencí, ale také redukcí pigmentových skvrn.

Čas je na vaší straně ... Víme, že slib věčného mládí nemůže být nikdy splněn. Ale také víme, že být věrný sám sobě, spokojený kým jste a šťastný ve své vlastní kůži, je dobrým - a dosažitelným - cílem.

Být spokojený se sebou je také o tom, jak se v zrcadle rozpoznáváte. Jde o změnu, vývoj a růst, ale nikdy neztrácíme ze zřetele to, kým skutečně jste ... A to je situace, kdy vám příroda může poskytnout pomocnou ruku!

100% natural origin, 63% organic

POUŽITÍ

Chcete-li dosáhnout nejlepších výsledků od La Crème du Temps, doporučujeme ji aplikovat pohybem směrem nahoru k lícní kosti a pak přes čelo, od obočí k vlasové linii. Nezapomeňte na šíji a oblast okolo uší! Bohatá, přesto lehká textura se okamžitě vstřebává a zanechává pokožku naprosto příjemnou.
Mix and Match: La Crème du Temps funguje obzvláště dobře ve spojení s Le Booster LIFT Le Booster SUPERFOOD, takže můžete maximalizovat a přizpůsobit svou péči o pleť!

6 ks

Konkrétní reference

Mohlo by se vám líbit (16 dalších produktů ve stejné kategorii)

Nový účet

Již máte účet?
Místo toho se přihlaste nebo Obnovit heslo