• Nové

Korektor Absolution Le Multicorrecteur Christophe Danchaud

728,00 Kč
Nejsme plátci dph.

Korektor Absolution Christophe Danchaud zakrývá a zvýrazňuje tón pleti. Korektor Absolution je formulovaný z přírodních pigmentů, pomáhá ke krytí tmavých kruhů pod očima, zakrývá zarudnutí a nechtěné skvrny, zesvětluje pleť. 

Odstín korektoru
Množství
Skladem

 

100% zabezpečení údajů

 

Doprava v ČR zdarma při nákupu nad 2.500 Kč

Tento korektor Absolution je formulovaný z přírodních pigmentů, Sweet & Safe Le Multicorrecteur pracuje na vymazání tmavých kruhů, zakrývá zarudnutí a skvrny a zesvětluje pleť. K dispozici ve čtyřech odstínech, takže si můžete vybrat ten, který nejlépe vyhovuje vašemu tónu pleti a jako doplňek ke "zkrášlujícímu" odstínu číslo 10 (meruňkový tón).

Konvenční výrobky pro líčení často obsahují nežádoucí složky, ale „přírodní“ často nepřináší požadované výsledky. To je důvod, proč Absolution spojil síly s vizážistou celebrit Christophem Danchaudem, aby vytvořil něco, co… nikdy předtím nebylo vytvořeno! Záměrem bylo vytvořit dokonalou sbírku korektorů: ta, která by byla přírodní a organická, která kombinovala pigment a péči, neobsahovala žádné podezřelé přísady, ale nabízela profesionální výsledky. Projekt Sweet & Safe se zrodil…

Chlorella, jojobový olej a chrpa

99% přírodního původu, 20% organické

POUŽITÍ

Le Multicorrecteur byl navržen tak, aby zakryl tmavé oblasti pleti, zarudnutí, tmavých kruhů pod očima a dalších nedokonalostí. Díky jeho hladké, zvlhčující struktuře je snadno aplikovatelný pomocí prstů, pro plné krytí a přirozeně vypadající povrch. Můžete jej dokonce použít místo makeupu po celém obličeji.

Le Multicorrecteur No.10 byl navržen tak, aby zakryl oblasti stínů, tmavých kruhů, nerovnoměrné pigmentace a skvrn. Christophe Danchaud ho rád používá k vytvoření svěžího zdravého vzhledu na matné pleti nanesením malého množství tohoto meruňkového korektoru č. 10 Multicorrecteur s konečky prstů na špičce nosu, bradě a tvářích. Nebo to jednoduše smíchejte s korektorem, který odpovídá vašemu tónu pleti.


NEOBSAHUJE: PARABENY, PEG, PHALALÁTY, MINERÁLNÍ OLEJE, GMO A SYNTETICKÉ LÁTKY

 

ccf11f477aeca1822b7c35a47327563d.jpg

10 ks

Konkrétní reference

Mohlo by se vám líbit (16 dalších produktů ve stejné kategorii)

Nový účet

Již máte účet?
Místo toho se přihlaste nebo Obnovit heslo