• Nové

Ochranné pleťové sérum Le Booster PROTECTION Absolution

1 079,00 Kč
Nejsme plátci dph.

Toto sérum, vytvořené pro posílení imunitního systému pokožky, pomáhá posilovat a chránit pokožku před všemi agresemi (UV paprsky, znečištění, cigaretový kouř, únava). Milovaná pokožkou, která se snadno rozruší.

Množství
Skladem

 

100% zabezpečení údajů

 

Doprava v ČR zdarma při nákupu nad 2.500 Kč

Formulovaná k podpoře imunitního systému pokožky, toto sérum pomáhá posilovat a chránit pokožku před vnějšími vlivy (UV paprsky, znečištění, cigaretový kouř, únava). Kůže ho miluje a velmi rychle se vstřebává.

Le Booster PROTECTION se také může pochlubit výhodami proti stárnutí a revitalizací. Zároveň chrání vaši pokožku před vnějšími a vnitřními stresy a pomáhá posilovat její imunitní obranu. Postupem času se vaše pokožka přizpůsobí a její rovnováha se stabilizuje. Když se vrátíte z kanceláře, budete vypadat, jako byste byli svěží zpět z dovolené!

99% přírodního původu, 68% organické

POUŽITÍ

Necítíte se skvěle? Příliš mnoho času stráveného vystaveni živlům nebo v přehřáté kanceláři? Vždy obklopeni klimatizací? Tehdy může vaše pokožka trpět a cítit pnutí, zčervenat a reagovat. Le Booster PROTECTION je ideální pro takovéto období. Použijte jej jako sérum před krémem nebo jej smíchejte přímo s krémem Absolution pro přizpůsobení péče o pleť vašim potřebám. Jednoduše vmíchejte jednu kapku sére s jednou dávkou krému přímo na horní část dávkovače a poté naneste.


NEOBSAHUJE: PARABENY, PEG, PHALALÁTY, MINERÁLNÍ OLEJE, GMO A SYNTETICKÉ LÁTKY.

ccf11f477aeca1822b7c35a47327563d.jpg

10 ks

Konkrétní reference

Mohlo by se vám líbit (16 dalších produktů ve stejné kategorii)

Nový účet

Již máte účet?
Místo toho se přihlaste nebo Obnovit heslo