• Nové

Oční linky Le Liner Christophe Danchaud Absolution

549,00 Kč
Nejsme plátci dph.

Malé černé šaty pro Vaše oči! Le Liner umožňuje rychlou a snadnou aplikaci díky velmi jemné špičce, která klouže přes víčko bez tahání nebo tlačení, a poskytuje přesné výsledky v hluboké, intenzivní černé. To vám umožní nakreslit hladkou, rovnoměrnou linii, rychle schne a zůstane celý den!

Množství
Skladem

 

100% zabezpečení údajů

 

Doprava v ČR zdarma při nákupu nad 2.500 Kč

Konvenční výrobky pro líčení často obsahují nežádoucí složky, ale „přírodní“ často nepřináší požadované výsledky. To je důvod, proč Absolution spojil síly s vizážistou celebrit Christophem Danchaudem, aby vytvořil něco, co… nikdy předtím nebylo vytvořeno! Záměrem bylo vytvořit dokonalou sbírku korektorů: ta, která by byla přírodní a organická, která kombinovala pigment a péči, neobsahovala žádné podezřelé přísady, ale nabízela profesionální výsledky. Projekt Sweet & Safe se zrodil…

97% přírodního původu, 68% organické

POUŽITÍ

Je vyroben z přírodních minerálních pigmentů, kukuřičné vody a kopřivového extraktu, který pomáhá zklidnit pokožku a působí na růst řas a aby je posílil. Tento vzorec neobsahuje žádné látky, které jsou škodlivé pro citlivou pokožku víček a oblasti očí.


NEOBSAHUJE: PARABENY, PEG, PHALALÁTY, MINERÁLNÍ OLEJE, GMO A SYNTETICKÉ LÁTKY

ccf11f477aeca1822b7c35a47327563d.jpg

 

10 ks

Konkrétní reference

Mohlo by se vám líbit (16 dalších produktů ve stejné kategorii)

Nový účet

Již máte účet?
Místo toho se přihlaste nebo Obnovit heslo