• Nové

Oční krém La Crème Réparatrice Regard Absolution 15ml

1 239,00 Kč
Nejsme plátci dph.

Vymažte stopy času! Oční krém La Crème Réparatrice od Absolution je zpevňující krém proti vráskám, vyvinutý speciálně pro stárnoucí pleť. Uklidňuje, vyhlazuje a viditelně snižuje výskyt vrásek kolem očí a zároveň pomáhá zpevnit a obnovit pružnost této jemné oblasti. Oční krém La Crème Réparatrice obsahuje vysokou koncentraci aktivních přísad, které vyživují, vyhlazují a restrukturalizují jemnou kůži očí. Kyselina hyaluronová (ve svých třech formách: vysoká, střední a nízká molekulová hmotnost) společně se 16 botanickými extrakty bojuje proti vráskám a jemným liniím a pomáhá udržet její pružnost.

Množství
Skladem

 

100% zabezpečení údajů

 

Doprava v ČR zdarma při nákupu nad 2.500 Kč

Prvním nežádoucím projevem stárnutí, které se objevuje, je ochabnutí pleti kolem očí - výsledek nižších hladin kolagenu a elastinu. Horní i dolní víčka začínají klesat, vrásky se začíná tvořit a pod dolní oblastí víčka se někdy objevují i ​​malé kapsy tuku. Oční oblast se stává podrážděnější. La Crème Réparatrice Regard, vytvořená s vysokou koncentrací účinných látek, je exkluzivní směsí, která působí na vyhlazení, restrukturalizaci a vyživování pokožky kolem očí.

Obsahuje vysokou koncentraci aktivních přísad, které vyživují, vyhlazují a restrukturalizují jemnou kůži očí. Kyselina hyaluronová (ve svých třech formách: vysoká, střední a nízká molekulová hmotnost) společně se 16 botanickými extrakty bojuje proti vráskám a jemným liniím a pomáhá udržet její pružnost. Acmella poskytuje relaxační účinek, díky němuž pokožka vypadá hladší. Lehká, ale krémová struktura okamžitě se okamžitě vstřebává. Vhodné pro všechny typy pleti

99% přírodního původu, 59% organické

POUŽITÍ

Naneste La Crème Réparatrice Regard do oblast očí jemným poklepáním prstů a prací směrem ven z vnitřního rohu oka. Jeho lehká, ale krémová textura se okamžitě absorbuje. K použití i na vrchní víčka.


NEOBSAHUJE: PARABENY, PEG, PHALALÁTY, MINERÁLNÍ OLEJE, GMO A SYNTETICKÉ LÁTKY

 

ccf11f477aeca1822b7c35a47327563d.jpg

5 ks

Konkrétní reference

Mohlo by se vám líbit (16 dalších produktů ve stejné kategorii)

Nový účet

Již máte účet?
Místo toho se přihlaste nebo Obnovit heslo