• Nové

Oční krém Le Soin Regard Absolution 15ml

935,00 Kč
Nejsme plátci dph.

Oční krém Le Soin Regard je vše, co potřebujete, aby vaše oči zářily! Formulované k restrukturalizaci, pevné, hladké linie, obnovení záře a snížení otoků a tmavých kruhů, s gelovou texturou, která vám umožní aplikovat na make-up. Zasuňte ji do kabelky, aby jste vždy byli připraveni rozzářit oči!

Množství
Skladem

 

100% zabezpečení údajů

 

Doprava v ČR zdarma při nákupu nad 2.500 Kč

Le Soin Regard je exkluzivní směs přísad, která působí na zpevnění, regeneraci, vyhlazení a rozjasnění. Je to vše, co potřebujete, aby vaše oči vypadaly svěží a pomohly vymazat účinky krátké noci nebo uplynulých let. Tato exkluzivní receptura funguje čtyřmi způsoby a kombinuje okamžitý zkrášlovací účinek s dlouhodobou akcí proti stárnutí.

Kmenové buňky Blue Lotus pomáhají při restrukturalizaci a vyhlazení pokožky. Komplex kofeinu z přírodního původu a komplex zelené kávy extrahuje a zabraňuje otoku. Chlorella Vulgaris přispívá ke zpevnění kontury očí a ke snížení tmavých kruhů. Slída odráží světlo, osvětluje pokožku a minimalizuje hloubku vrásek. Le Soin Regard lze aplikovat pod nebo přes make-up ve velmi tenké vrstvě. V létě umístěte do chladničky pro okamžitý vyhlazovací efekt. Vhodné pro všechny typy pleti. 10ml

99% přírodního původu, 65% organické

POUŽITÍ

Pomocí ukazováčku naneste Le Soin Regard a jemně vklepejte z vnitřního na vnější roh oka.

 

ccf11f477aeca1822b7c35a47327563d.jpg

9 ks

Konkrétní reference

Mohlo by se vám líbit (16 dalších produktů ve stejné kategorii)

Nový účet

Již máte účet?
Místo toho se přihlaste nebo Obnovit heslo