• Nové

Výživný pleťový krém La Crème Riche Absolution

1 499,00 Kč
Nejsme plátci dph.

Nejvyšší komfort. Extra výživný krém. La Crème Riche uklidňující a hluboce vyživující pracuje na zklidnění a kypré pokožce vystavené drsným okolním podmínkám (chlad, vítr, znečištění atd.) A dalším stresorům. Oblíbený pro každého, kdo má snadno podrážděnou pokožku.

Množství
Skladem

 

100% zabezpečení údajů

 

Doprava v ČR zdarma při nákupu nad 2.500 Kč

Jak uklidňující, tak hluboce vyživující. La Crème Riche pracuje na zklidnění a vyhlazení pokožky vystavené drsnému počasí (studené, větrné, znečištění atd.) a dalším stresorům. Oblíbený pro každého s lehce podrážděnou pokožkou, sušší, která potřebuje výživu.

Dvojitá ochrana pokožky před účinky času. Bohatý vzorec složek, který vyživuje, obnovuje lipidovou bariéru pokožky a poskytuje komfort a velké množství antioxidantů pro zářivou pleť. Ochranný účinek pochází z Malt Secret, extraktu z klíčků ječmene, bohatého na polyfenoly. Jeho vysoké antioxidační vlastnosti chrání buňky před vnějšími faktory. Extrakt z kiwi, bohatý na esenciální mastné kyseliny (omega 3 a 6), opravuje hydrolipidní  strukturu pokožky, aby se dala dohromady unavená nebo zralá pleť. Med poskytuje výživu bohatou na minerály, vitamíny a aminokyseliny, které uklidňují a hydratují pokožku. La Crème Riche je kompletní péče o pleť přizpůsobená těm okamžikům, kdy je vaše kůže suchá, citlivější nebo když je počasí velmi chladné.

99% přírodního původu, 72% organické

POUŽITÍ

Nanášejte na celý obličej. Jedno malé zmáčknutí je vše, co potřebujete.


NEOBSAHUJE: PARABENY, PEG, PHALALÁTY, MINERÁLNÍ OLEJE, GMO A SYNTETICKÉ LÁTKY

 

ccf11f477aeca1822b7c35a47327563d.jpg

10 ks

Konkrétní reference

Mohlo by se vám líbit (16 dalších produktů ve stejné kategorii)

Nový účet

Již máte účet?
Místo toho se přihlaste nebo Obnovit heslo