• Nové

Terapeutické sérum na pleť La Cure Peau Calme Absolution 15ml

1 419,00 Kč
Nejsme plátci dph.

Klidnější pleť za pouhých 15 dní! La Cure Peau Calme je zaměřena na reaktivní nebo citlivou pokožku, která trpí pocity nepohodlí: svědění, zarudnutí, těsnost, podráždění atd. Při aplikaci okamžitě pokožku zklidňuje. Při použití po dobu pouhých 15 dnů pomáhá tato formulace s hlubokým působením obnovit rovnováhu citlivé pokožky a posílit její obranyschopnost. 83% testovaných uvedlo, že jejich pokožka je uklidněná!

Množství
Skladem

 

100% zabezpečení údajů

 

Doprava v ČR zdarma při nákupu nad 2.500 Kč

Sérum La Cure Peau Calme se zaměřuje na reaktivní nebo citlivou pokožku, která trpí pocity nepohodlí: svědění, zarudnutí, napnutí, podráždění apod. Při aplikaci okamžitě uklidní kůži. Za pouhých 15 dní pomáhá hluboce působící složení obnovit rovnováhu citlivé pokožky a posílit její obranyschopnost.

Zklidňující terapie proti zčervenání, která změkčuje pokožku, zmírňuje zánět a snižuje reaktivitu. Je určen zejména pro reaktivní nebo citlivou pokožku, která trpí pocity nepohodlí, jako je svědění, zarudnutí, pnutí a podráždění. Balíček je dodáván s 15 ampulemi rychle se vstřebávajícím, sérovým ošetřením. Použijte polovinu ampulky ráno a zbytek večer - léčba trvá 15 dní, což je dost, abyste získali klidnější a vyváženější pleť. Psyllium, Blue Daisy a Poria Cocos (houba používaná po staletí v čínské tradiční medicíně) jsou kombinována s 12 dalšími rostlinnými extrakty, pečlivě vybranými pro jejich změkčující a uklidňující vlastnosti. La Cure Peau Calme neobsahuje žádné dráždivé látky ani některé z běžných spouštěčů rosacea, jako je alkohol, eukalyptus a máta peprná. 15x 1ml ampulka
83% testovaných uvedlo snížení reaktivity kůže.

79% testovaných uvedlo, že se zarudnutí kůže snížilo.

83% testovaných pozorovalo významné snížení svědění.

Spotřebitelský test provedený na panelu 24 dobrovolníků ve věku 20 až 60 let s reaktivní kůží.

99% přírodního původu, 66% organické

POUŽITÍ

Začněte odstraněním make-upu a očištěním pokožky La Crème Douce Démaquillante nebo Le Nettoyant Pureté. Ráno aplikujte půl ampulky na celou tvář nebo cílové oblasti. Následue denní péče o pleť pomocí produktů vhodných pro citlivou pokožku (jako je La Crème Riche nebo Le Sérum Anti-Soif). Poté můžete použít make-up. Zbývající polovinu ampulky použijte večer na čistou a čerstvou pokožku (po očištění přípravky stejně jako ráno). Poté naneste večerní péči o pleť (La Crème du Soir, …).


NEOBSAHUJE: PARABENY, PEG, PHALALÁTY, MINERÁLNÍ OLEJE, GMO A SYNTETICKÉ LÁTKY.

ccf11f477aeca1822b7c35a47327563d.jpg

10 ks

Konkrétní reference

Mohlo by se vám líbit (16 dalších produktů ve stejné kategorii)

Nový účet

Již máte účet?
Místo toho se přihlaste nebo Obnovit heslo