• Nové

Tělový peeling Le Gommage Corps Éclat Absolution

1 079,00 Kč
Nejsme plátci dph.

Zbavte pokožku všeho, co nepotřebuje! Tento peelingový peeling odstraňuje nečistoty a mrtvé buňky v jediném jednoduchém kroku. Balíček se zjemňujícími a změkčujícími účinnými látkami zanechává pokožku hluboce vyčištěnou, detoxikovanou a vyživovanou. Když ji opláchnete, mastná textura se promění v krém, který zanechává ochranný, saténový závoj.

Množství
Skladem

 

100% zabezpečení údajů

 

Doprava v ČR zdarma při nákupu nad 2.500 Kč

Tento exfoliační peeling slouží k odstranění nečistot a mrtvých buněk v jediném jednoduchém kroku. Jemné vulkanické částice Rhyolitu s remineralizujícími a detoxikačními vlastnostmi odstraňují odumřelé buňky a zanechávají Vaši pokožku hedvábně vláčnou. Tento lávový prášek se skládá ze zaoblených granulí, které odlupují mrtvé buňky bez poškození pokožky. Peeling je plný bohatých, změkčujících a vyživujících rostlinných olejů a výtažků bohatých na vitamíny. Po oplachování se mastná textura tohoto exfoliátoru změní v pleťové mléko, které zanechává ochranný saténový závoj. Vhodné pro všechny typy pleti

99% přírodního původu, 55% organického původu

POUŽITÍ

Používejte jednou nebo dvakrát týdně na celé tělo. Naneste na suchou pokožku, abyste docílili silně peelingového efektu nebo mírně navlhčili pokožku a zajistili tím jemnější peeling. Masírujte krouživými pohyby, opláchněte a obdivujte svou super hladkou pokožku!


NEOBSAHUJE: PARABENY, PEG, PHALALÁTY, MINERÁLNÍ OLEJE, GMO A SYNTETICKÉ LÁTKY

ccf11f477aeca1822b7c35a47327563d.jpg

10 ks

Konkrétní reference

Mohlo by se vám líbit (16 dalších produktů ve stejné kategorii)

Nový účet

Již máte účet?
Místo toho se přihlaste nebo Obnovit heslo