• Nové

Absolution lesk na rty Le Lip Glow Christophe Danchaud 4ml

680,00 Kč
Nejsme plátci dph.

Olejový lesk na rty, který se promění v super lesklý, tónovaný, zvláčňující gelový film. Tato směs přírodních ingrediencí, navržená k ochraně a zbarvení rtů, neobsahuje syntetické látky, které se tak často používají k vytvoření lesku. Le Lip Glow Christophe Danchaud nabízí zvláčňující vlastnosti, spolu s nepřekonatelnou ochranou a leskem, v pečující formuli, která zanechává rty měkké, vyživené a kypré. Nelepivá textura klouže bez námahy a taje při kontaktu s teplem rtů.

Množství
Skladem

 

100% zabezpečení údajů

 

Doprava v ČR zdarma při nákupu nad 2.500 Kč

Představujeme nový hybridní vzorec: olejový lesk na rty, který se promění v super lesklý, tónovaný, zvláčňující gelový film. Tato směs přírodních ingrediencí, navržená k ochraně a zbarvení rtů, neobsahuje syntetické látky, které se tak často používají k vytvoření lesku. Le Lip Glow Christophe Danchaud nabízí zvláčňující vlastnosti, spolu s nepřekonatelnou ochranou a leskem, v pečující formuli, která zanechává rty měkké, vyživené a kypré. Nelepivá textura klouže bez námahy a taje při kontaktu s teplem rtů.

Směs botanických olejů - včetně olejů Jojoba, Macadamia a Argan, které jsou známé svými zvláčňujícími a hydratačními účinky - hluboce vyživuje vaše rty. Rovnice také zahrnuje slídu eticky získanou a oxid křemičitý, jehož vysoký index lomu zajišťuje zářivý vzhled. Okamžitě chrání vaše rty a (stejně jako název napovídá ...) je dělá zářivé!

Argan, Macadamia, Jojoba

100% přírodní původ, 38% organický

0%: PARABENY, PEG, FTALÁTY, MINERÁLNÍ OLEJE, GMO A SYNTETICKÉ LÁTKY.

COSMOS ORGANIC certifikováno Ecocert Greenlife podle COSMOS

10 ks

Konkrétní reference

Mohlo by se vám líbit (16 dalších produktů ve stejné kategorii)

Nový účet

Již máte účet?
Místo toho se přihlaste nebo Obnovit heslo