• Nové

Oční stíny v tužce Le Smoky Absolution 19

620,00 Kč
Nejsme plátci dph.

Le Smoky jsou víc než jen organické oční stíny; působí také jako balzám na pokožku. Vyživuje hluboko do pleti a pomáhá předcházet suché pokožce a uvolňuje pnutí.

Odstín 19 Blé (zlatý)

Množství
Skladem

 

100% zabezpečení údajů

 

Doprava v ČR zdarma při nákupu nad 2.500 Kč

Začněte s péčí a poté přidejte i barvu...

Le Smoky jsou víc než oční stíny; působí také jako balzám na pokožku.

Vzorec obsahuje olej Açaí, bohatý na fenoly, který je schopen zachytit volné radikály a bojovat proti škodlivým účinkům oxidačního stresu. Tímto způsobem pomáhá bojovat proti účinkům stárnutí kůže. Tento působivý olej obsahuje omega-9 mastné kyseliny, které vyživují pokožku. Navíc, protože působí jako „suchý olej“, nezanechá na víčku mastný film.

Zahrnuli jsme také Gamma Oryzanol - aktivní složku extrahovanou z oleje z rýžových otrub, který se může pochlubit vynikajícími antioxidačními vlastnostmi (jeho antioxidační aktivita je považována za až 10krát vyšší než u vitamínu E). Má určité vlastnosti, které jsou podobné vlastnostem přírodního opalovacího krému (ale mějte na paměti, že není blokující jako SPF). Gamma Oryzanol se v orientální medicíně používá denně jako tonikum.

Nakonec je tu kokosový olej, který může výrazně snížit suchost pokožky. Měkká a uklidňující, zklidňuje pokožku, která je náchylná k zarudnutí. A protože je bohatá na kyselinu laurovou, hydratuje pokožku očních víček - a řas.

Abychom dosáhli krásného efektu rozostření, přidali jsme nějaký sférický oxid křemičitý a slídu z etického zdroje, která dokonale odráží světlo. Pouhými několika tahy pastelky můžete dosáhnout profesionálně vypadajícího kouřového oka.

Le Smoky je k dispozici v 5 odstínech:

- 03 aubergine (tmavě fialová)

- 06 olive (olivově zelená)

- 14 chocolate (hnědá)

- 18 charbon (antracitově šedá)

- 19 blé (zlato)

Ekologický design, který potěší oko - a planetu!

Naše receptury Cosmos Organic nejsou certifikovány pouze společností Ecocert; použili jsme také certifikované udržitelné dřevo, udržitelné laky a krytka navržené tak, aby byly šetrné k životnímu prostředí. Jsou vyrobeny z biologicky rozložitelného polyesteru, který je z 55% vyroben z obnovitelných materiálů. Získali certifikaci „OK Compost“. Le Smoky byl vytvořen, aby dal vašim očím barvu a poděkoval také přírodě - která vždy inspiruje make-up a krásu jako nic jiného...

Acaï, Coconut oil, Gamma Oryzanol

100% natural origin, 30% organic

0%: PARABENS, PEGs, PHTALATES, MINERAL OILS, GMOs, AND SYNTHETIC FRAGRANCES.

COSMOS ORGANIC certified by Ecocert Greenlife according to COSMOS Ecocert available at www.ecocert.com/cosmos.

10 ks

Konkrétní reference

Mohlo by se vám líbit (16 dalších produktů ve stejné kategorii)

Nový účet

Již máte účet?
Místo toho se přihlaste nebo Obnovit heslo